Hakkımızda

HAKKIMIZDA

 

BURUJ Turizm İnşaat Nakliyat ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi; rekabetin yoğun olduğu turizm, inşaat ve nakliyat gibi sektörlerde, artış gösteren bir başarı grafiğine sahip olmayı hedefleyen ve müşteri memnuniyetini esas alan ilkeleri ile resmi olarak 24 Ocak 2014 tarihinde kurulmuştur.
Yönetsel yaklaşımları, güçlü değerleri, sosyal sorumluluk anlayışı, etik değerlere bağlılığı, iş sağlığına ve iş güvenliğine verdiği önem ve bu konularda sergilediği örnek davranışlarla birlikte başta Arap ülkeleri olmak üzere Orta Doğu ve dünyanın diğer bölgelerinden kentimize gelen turist ve ziyaretçilere ihtiyaç duyacakları tüm alanlarda tamamen kurumsal bir altyapı ve tüm standartların en üst seviyesinde kaliteli hizmet vermeyi amaçlamıştır.
İnşaat teknolojisinin hızla ivme aldığı, iş bitirme hızı ile hayata geçen projelerin ince işçiliklerle hazırlanan dokusunun öneminin arttığı bu dönemde, kuruluşundan bugüne yükselen büyüme hızı ve geniş kitlelere ulaşan hizmet ağıyla birlikte çalışmalarına başarıyla devam etmektedir.
Kuruluşumuz ilk zamanlarında yerli ve yabancı olmak üzere alanında uzman çalışma kadrosu oluşturarak gayrimenkul alım-satım, turizm ve inşaat sektöründe kaliteli hizmetin takipçisi olmuştur. Profesyonel bir şekilde turizm ve otelcilik hizmeti veren şirketimiz Tursab ve D2 belgelerini edinerek kentimizin yükselen değeri haline gelmiştir. Bu noktada modern yaşamın gereği olarak gelişen teknolojiye uygun yenilikçi çözümler üretmeyi hedefleyen şirketimiz, yazılım departmanını aktif hale getirmiştir.
Bu dönem içerisin de kentsel faaliyet alanını genişleten ve yatırım sermayesini çoğaltan şirketimiz doğa dostu özellikler barındıran “VİP” konut projeleri üretmek için girişimlere başlamış ve kendisine misyon olarak ” kentimize gelen turistlerin kendilerini mutlu, huzurlu ve güvende hissedecekleri konutlar inşa etmeyi ” belirlemiştir.
Sunduğu hizmetlerin kalitesi, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında çeşitli ödüller ve sertifikalarla belgelenmiş olan şirketimiz turizm ve mobilya sektörüne de yenilikçi anlayışla birlikte dahil olarak hızlı büyüyüşüne emin adımlarla devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Günümüz için ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmeyi kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandıran şirketimiz, müşterilerimizin beklentilerini kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı hedeflemiştir. Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknolojik olanakları kullanılarak daima yüksek kalite standartlarında gelişen inşaat teknolojileriyle uygun yapılar üreterek, kentimize gelen turistleri en iyi konfor ve yüksek yaşam standartları ile buluşturmaktır.

VİZYONUMUZ

Sektörüne dahil olduğumuz yurtiçi ve yurtdışı her programda modern politikalarla ülkemiz ve kentimiz adına en başarılı şekilde hizmet vermeye devam ederken, uluslararası tanıtım günleri ve ticari fuarlarda yerimizi alarak ülkemizi en güzel şekilde temsil etmektir. Gelişen Türkiye için, istihdam yaratan, üreten, gelişen ve geliştiren bir yapıyı ilke edinmek ve ülkemize her anlamda faydalı olabilmek için ilk günkü heves ve heyecan ile marka değerini büyütmeye devam etmektir.

İNŞAAT

Faaliyetlerimize başladığımız 2014 yılından bu yana kısa süre içerisinde Trabzon’da pek çok prestijli projeyi hayata geçirerek inşaat sektöründe öncü bir kimlik kazandık. İnşaat sektöründe istikrarlı büyümeye devam ediyoruz.

TURİZM

Emlak sektörü ile aynı dönem başlamış olduğumuz turizm sektöründe “Rahal tour” markası adı altında başarılara imza atmaya devam etmekteyiz.

EMLAK

Buruj Emlak olarak bünyemizde çalıştırdığımız profesyonel gayrimenkul uzmanları ile pazarlama ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz

Compare listings

قارن